info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

Mapa świata zdrapka

Uwielbiasz podróżować, a organizowanie ekscytujących wypraw sprawia Ci ogromną przyjemność? Istnieje wiele sposobów w jaki możesz planować oraz dokumentować swoje podróże - zakreślaczem na mapie, na kartce, w folderze komputera. A gdyby jednak zainspirować się czymś zupełnie nowym? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Mapy w postaci atrakcyjnych wizualnie zdrapek sprawią, że planowanie oraz dokumentowanie dalekich wojaży jeszcze bardziej przyjemne!

Mapy zdrapki idealne dla podróżników!

Nasze mapy zdrapki to doskonały pomysł również na prezent! Mapy zapakowane są w elegancką tubę, której nie musisz już pakować w ozdobny papier. Z pewnością ucieszą każdego miłośnika wodzenia palcem po mapie!

W naszej ofercie posiadamy zarówno kolorowe wersje dla dzieci jak i minimalistyczne propozycje mapek, które sprawdzą się w biurze, salonie oraz dopasują się do każdego z wystroju wnętrz!

Niebanalne ścienne dekoracje

Mapę zdrapkę możesz oprawić w antyramę i sprawić, że stanie się ona główną dekoracją ścian w Twoim mieszkaniu. Dzięki temu wszyscy goście oraz pozostali domownicy będą mogli podziwiać Twoje podróżnicze odkrycia!

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane