info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

Naklejki wielokolorowe na ścianę

Ścienne naklejki samoprzylepne produkowane są jako wzory jedno- i wielokolorowe. Wielobarwne nalepki idealnie sprawdzają się na monochromatycznych ścianach, zwłaszcza na białych, które, kiedy tylko nacieszymy się kliniczną czystością pomieszczenia, zaczynają wydawać się nudne. Są doskonałym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego, gdzie pomagają stworzyć baśniowy klimat. Intensywne nasycone kolory sprawiają, że pokój staje się przytulny i przyjazny nawet dla maluchów, które wciąż nie mają przekonania, że własne lokum to najlepsze miejsce do zabawy i do spania. Dzięki wielokolorowym naklejkom ściennym, swój banalny charakter zmienić może nie tylko ściana, ale i szafa czy skrzydło drzwiowe. Nie ma prostszego rozwiązania, kiedy chcemy szybko zmienić aranżację pomieszczenia, a malowanie albo tapetowanie nie wchodzi w grę.

Łatwo nakleić, łatwo odkleić

Dekorowanie dobrze przygotowanej powierzchni naklejkami ściennymi jest proste i szybkie. Jeśli planujemy ozdabianie ścian w pokoju dziecięcym, koniecznie namówmy maluchy do współpracy. To przyjemna i czysta robota, której efekty są natychmiastowe. Młody człowiek może sam zaplanować rozmieszczenie wielokolorowych naklejek - zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na wieloelementowy zestaw, np. zwierzęta, czy maszyny. Warto wiedzieć, że usuwanie nalepek ze ściany nie jest szczególnie kłopotliwe i - jeśli robimy to prawidłowo - nie niszczy farby.

Duże zestawy wielokolorowych nalepek wykorzystać można nie tylko na ścianach, ale i na wszelkich gładkich powierzchniach - na szybie okiennej lub drzwiowej, na szafie czy na komodzie. Nie obawiajmy się, że oklejanie skończy się tak jak w przypadku użycia zwykłych naklejek - trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. To nie ta bajka! Naklejki ścienne nie brudzą, zawsze można je usunąć bez pozostawiania śladu. Możemy więc pozwolić sobie - i dziecku - na rozmieszczenie ich na powierzchniach, na których za żaden skarby świata nie pozwolilibyśmy nakleić tradycyjnych nalepek.

Indywidualizacja pomieszczeń i przedmiotów

Drobne graficzne elementy, jak kropki, kółka, ptaki czy motyle świetnie sprawdzą się jako ozdoby na lustro, blat kuchenny, okno, na pojedyncze kafelki w kuchni czy łazience, wreszcie - na laptop. Słowem, wszędzie tam, gdzie chcemy przełamać monotonię jednym smacznym detalem.Taki drobiażdżek może nie będzie spektakularnym elementem ozdobnym, ale na pewno dobrze wpłynie na nasze samopoczucie. To może być symbol czytelny wyłącznie dla właściciela laptopa. Mała kolorowa nalepka sprawi, że odróżnimy nasz komputer od wielu innych, a ta indywidualizacja wpłynie znacząco na estetykę naszego miejsca pracy. To może być podobizna zwierzaka, która co dnia spogląda na nas z łazienkowego lustra, kiedy półprzytomni zbieramy się rano do pracy. To może być jedna czerwona róża, która co dnia zakwita dla nas na ekspresie do kawy na dzień dobry.

Ważne, żeby ten ozdobny drobiazg dobrze wpływał na nasze samopoczucie i co dnia przypominał nam, że wybór wielokolorowych naklejek ściennych to był dobry wybór.

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane