info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

naklejka na laptopa abstrakcja 0064

24,99 PLN z VAT
20,32 PLN netto

Gdy stoimy przed koniecznością uzupełnienia nowoczesnego wnętrza, często nasz wybór pada w kierunku dekoracji o abstrakcyjnym charakterze. I słusznie, gdyż wytwory tej sztuki stanowią doskonałą propozycję, bardzo dobrze komponującą się ze stylistyką modernistyczną. Ponadto, wzory abstrakcyjne wbrew pozorom są bardzo uniwersalne, stąd też można je wykorzystywać na wiele rozmaitych sposobów. Choć wydaje się, że jedynie fototapety są w stanie doskonale spełnić to zadanie, w istocie jest również wiele innych propozycji. Naklejki na laptopa są bowiem jedną z opcji, jaką możemy wykorzystać wybierając wytwory sztuki abstrakcyjnej.

Najlepsze naklejki na obudowę Twojego komputera, laptopa czy notebooka. Gwarantujemy fotograficzną jakość nadruku oraz dowolny rozmiar do formatu 45 x 30 cm. Naklejka może mieć proste lub zaokrąglone rogi.

Obudowa Twojego komputera będzie dobrze chroniona! Laminowanie zabezpiecza przed porysowaniem, otarciami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Zapewnia również intensywność barw zabezpieczając kolory przed blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV.

Wybróbuj, bo warto!

Naklejka wyposażona jest w specjalny klej dzięki czemu łatwo przykleisz ją i odkleisz bez pozostawiania śladów na obudowie. Jeżeli chcesz możesz wyciąć w niej otwory na logo, zawiasy czy inne akcesoria.

najwyższa jakość

Oferujemy dekoracje które zawsze działają. Każdorazowo otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bez kompromisów i dróg na skróty. Masz pewność, że otrzymasz najlepszy produkt i usługę na rynku. W produkcji bazujemy wyłącznie na markowych materiałach niemieckiej firmy Oracal. Jeżeli mimo wszystko zdarzy się coś nieoczekiwanego podczas montażu, masz zastrzeżenia do samego produktu, nie zostawimy Cię samego.

Czas produkcji naklejek

Od zaksięgowania wpłaty Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w czasie do trzech dni roboczych. W przypadku płatności przy odbiorze produkcję zaczynamy niezwłocznie.

Mogą Cię zainteresować

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane

Ostatnio oglądane