info@wally.com.pl  32 720 94 75
RealizacjeKontakt

tablica suchościeralna magnetyczna z Twoją grafiką na wymiar

56,49 PLN z VAT
45,93 PLN netto

Tablice samoprzylepne oraz tablice wykonane na podłożu PCV to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych tablic. Minimalizm i estetyka wykonania wyróżnia je spośród innych oferowanych na rynku produktów. Stosowane wysokiej jakości materiały zapewniają rewelacyjną ścieralność, a możliwość nadruku pozwala na dostosowanie tablicy dokładnie do swoich potrzeb. Możesz załączyć logo firmy, grafikę firmową, stworzyć własny harmonogram, planer, tablicę zespołową. Możesz również umieścić na niej zdjęcie bliskiej Ci osoby. Cała powierzchnia tablicy jest suchościeralna, a nadruk jest elementem stałym tablicy.

Mat czy błysk?

Oferujemy dwa warianty tablic: matowe oraz błyszczące. Tablice matowe posiadają nieco gorsze właściwości ścieralne od tablic błyszczących. W przypadku intensywnego użytkowania mogą pozostawać na nich ślady tuszu którego nadmiar wystarczy usunąć wilgotną szmatką lub płynem przeznaczonym do pielęgnacji tablic. Tablice błyszczące doskonale sprawdzą się w przypadku częstego oraz intensywnego użytkowania. Posiadają fantastyczne właściwości ścieralne, które doceniło wielu naszych klientów.

Dwie wersje tablicy:

Jak przygotować projekt?

Jeśli posiadasz gotowy projekt graficzny prześlij go do nas sprawdzimy czy został wykonany prawidłowo, a jeśli będzie trzeba udzielimy wskazówek do poprawek.

Jeśli nie posiadasz takiego pliku, wycenimy jego wykonanie. Wystarczy że prześlesz na nasz adres mailowy odręczny szkic, plik, zdjęcie lub po prostu napiszesz czego potrzebujesz.

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian w projekcie.

Magnetyczność

Powierzchnia magnetyczna tablicy została wykonana z nowoczesnego tworzywa ferromagnetycznego. Do tego rodzaju tablic sugerujemy stosowanie magnesów o dużych średnicach min. 32 mm lub magnesów neodymowych. Jeśli zależy Ci na dużej sile magnetycznej Twoje oczekiwania spełni w stu procentach tablica w ramie aluminiowej, którą również posiadamy w naszej ofercie. To ulubiony produkt kolekcjonerów magnesów!

Montaż

Samoprzylepną tablicę suchościeralną wystarczy nakleić na płaską powierzchnię - ścianę, blat stołu lub biurka czy nawet meble usuwając jedynie papier zabezpieczający. Równie łatwo można ją w każdej chwili zdemontować - zwyczajnie odkleić. Proszę jednak pamiętać, że tablice posiadają mocny klej co powoduje, że podczas demontażu mogą powstać drobne uszkodzenia powierzchni ściany. Uszkodzenia tego typu są mało prawdopodobne w przypadku mebli lub innych powierzchni.

Jeżeli wybierzesz tablicę z podkładem z płyty PCV możesz przykleić ją za pomocą taśmy dwustronnej, powiesić, przykręcić lub po prostu wykorzystać jako wolnostojącą.

Termin realizacji

Tablice realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Pamiętaj!

Jeżeli obydwa z wybranych przez Ciebie wymiarów przekroczą 120 cm, wówczas tablica będzie składała się z części. Tablica dzielona jest zgodnie z optymalnym wykorzystaniem materiału.

Zwróć uwagę Farby o wysokiej zawartości lateksu, farby zmywalne, plamoodporne i fasadowe niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Decydując się na stworzenie dekoracji na tym podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z tablic na podkładzie z PCV.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL